Hledat
Navigace EU

O programu

Impact Academy je intenzivní transformačně vzdělávací program, který je určen především organizacím občanské společnosti, sociálním podnikům a zástupcům donorů. Do prvního ročníku v lednu 2018 vstoupí devět organizací, jejichž motivací je dosáhnout co největšího pozitivního dopadu na svou cílovou skupinu.

Účastníci 2018
  Kritéria pro přihlášení


_O programu

Tento unikátní půlroční program umožní Vaší organizaci zdokonalit se v přístupu orientace na dopad a za pomoci mentorů a expertů z ČR i zahraničí vytvořit vlastní systém sledování dopadu svých aktivit. Jednotlivé moduly Vás provedou teoretickými přístupy ke sledování dopadu přes praktické tvoření strategie, na míru ušité nástroje a indikátory až po asistenci při sběru dat a jejich analýzu – s cílem umožnit Vám převést nově nastavený systém do každodenní praxe i strategického řízení Vaší organizace. K dispozici Vám budou nejen renomovaní lektoři, ale i zkušení mentoři a experti, kteří se budou v rámci jednotlivých témat a modulů věnovat Vašim specifickým potřebám a asistovat Vám připřenesení získaných znalostí a schopností do Vašeho týmu.

Zároveň Vám pomohou s tím, jak prezentovat svůj pozitivní dopad současným i potenciálním dárcům i široké veřejnosti. Program Impact Academy: Ukaž změnu Vám tak pomůže lépe nastavit strategii uvnitř organizace, efektněji ukázat společenskou změnu, kterou svými aktivitami dosahujete, a v dlouhodobějším horizontu zvýšit Váš pozitivní dopad. Zároveň Vám poskytne rozpočet 30 000 Kč na ponoření se do sledování Vašeho dopadu, ať už na interní náklady, dodatečné konzultace či služby. Buďte mezi prvními devíti týmy, které absolvují tento jedinečný program a staňte se ambasadory dobré praxe sledování dopadu pro ostatní organizace!

Proč je Impact Academy: Ukaž změnu jedinečná?

7 důvodů, proč Impact Academy: Ukaž změnu stojí za to

9 skvělých
týmů

50 hodin sledování dopadu v teorii i praxi

Renomovaní
lektoři

Na míru šitá cesta programem

Více než 25 hodin s mentory a experty

Nespočet nově otevřených možností

Rozpočet 30 000 Kč po každý tým

_Ashoka

Program Impact Academy je součástí iniciativy organizace Ashoka Česká republika ve spolupráci s Institutem aktivního občanství a podporou European Social Fund s cílem vytvořit infrastrukturu pro rozvoj kultury sledování dopadu v ČR. V rámci iniciativy jste již mohli zaznamenat soutěž Sleduj dopad!, připravujeme také vznik platformy donorů a podpůrné sítě pro organizace občanské společnosti. V neposlední řadě se zaměřujeme na vzdělávání i na podporu investic do společenského dopadu. Ashoka je přední mezinárodní organizace, která od roku 1980 po celém světě vyhledává, propojuje a podporuje sociální inovátory.