Search Navigace EU

O účast v Impact Academy: Ukaž změnu se uchází celkem 54 organizací.


Program Impact Academy: Ukaž změnu je určen organizacím, které se snaží o pozitivní společenskou změnu, chtějí se zdokonalit ve sledování dopadu své činnosti a najít cesty, jak svůj dopad ještě zvýšit. Do prvního ročníku se přihlásilo 54 organizací, které se v roce 2018 chtějí intenzivně zabývat sledováním dopadu své činnosti. Děkujeme všem přihlášeným, že věnovali čas vyplnění přihlášky a hlavně zamyšlení, co pro jednotlivé organizace sledování dopadu znamená, proč je pro ně důležité a jak jejich práci může posunout dál.

„Máme obrovskou radost, že se do Impact Academy: Ukaž změnu přihlásily organizace z velmi různých oblastí – od vzdělávacích a environmentálních, přes organizace pracující s diskriminovanými a ohroženými skupinami, až po organizace, které se zabývají advokační činností. Těší nás také zájem ze strany nadací a nadačních fondů, které chtějí jít příkladem příjemcům své podpory. Již teď je jisté, že hodnotící komise bude mít velmi nelehký úkol: vybrat jen devět finalistů, které se celého pilotního programu zúčastní,“ uvedla spoluzakladatelka Impact Academy Barbora Komberec Novosadová.

Vybraných 9 organizací se od ledna zúčastní půlročního transformačního vzdělávacího programu s důrazem na sledování dopadu vlastní činnosti. V programu je povedou skvělí lektoři a lektorky a každá organizace bude mít vlastního mentora nebo mentorku. Během osmi setkání se účastníci na vlastní kůži projdou například těmito tématy – strategické plánování na základě řetězce dopadu, metody sledování dopadu, metody sběru dat, datová analýza, řízení změny v organizaci či komunikace společenského dopadu..

Finalisty Impact Academy: Ukaž změnu představíme již v prosinci.

Sledujte nás také na facebooku

#ukazzmenu